English

Poplašné systémy

Poplachový systém je určený pre detekciu prítomnosti vstupu alebo pokusu o vstup narušiteľom do vybraného priestoru a následnou akustickou či optickou signalizáciou. Každý zabezpečovací systém musí byť navrhnutý na základe analýzy rizík a zraniteľnosti objektu tak, aby poskytoval požadovanú mieru bezpečnosti pre konkrétny chránený záujem.

Každí zákazník má špecifické požiadavky a objekt, ktorý chce zabezpečiť. Preto poplašné systémy skladáme na mieru. V našej ponuke nájdete len overené a kvalitné zariadenia priamo od dodávateľov.

Mám záujem
Genovo PRiMA 6

Genovo PRiMA 6

PRiMA 6 je zabezpečovacia ústredňa novej generácie určená na realizáciu zabezpečenia malých a stredne veľkých objektov. Ustredňa má zabudovaný komunikátor GSM. + APLIKÁCIA ZDARMA

359€ bez DPHcena je uvedená bez montáže

Genovo Prima 6 Wireless

Modul bezdrôtového systému EvoHUB vám umožňuje rozšíriť ovládací panel alarmu PRiMA 6 o bezdrôtové komponenty systému EvoLiNK. PRiMA 6 je zabezpečovacia ústredňa novej generácie určená na realizáciu zabezpečenia malých a stredne veľkých objektov. Ustredňa má zabudovaný komunikátor GSM. + APLIKÁCIA ZDARMA

719€ bez DPHcena je uvedená bez montáže
Genovo Prima 6 Wireless
ELDES ESIM 384

ELDES ESIM 384

Eldes ESIM 384 je zabezpečovacia ústredňa s integrovaným GSM modulom a podporou 2 SIM kariet. Ústredňa ponúka 9 typov zón a 4 subsystémy. V cene je aj podpora web/iOS/Android aplikácie ELDES Cloud Security.

429€ bez DPHcena je uvedená bez montáže

Kontaktujte nás

TECHCONTROL, s.r.o.

Vaša správa bola úspešne odoslaná.